20 Şub

Karaafat Caddesi Televizyon Tamir Servisi

Karaafat Caddesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Karaafat Caddesinde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Karaafat Caddesine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Karaafat Caddesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Karaafat Caddesi Televizyon Tamir Servisi, Karaafat Caddesi Uydu Servisi, Karaafat Caddesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Karaafat Caddesi LG Tv Tamiri

Karaafat Caddesi Samsung Tv Tamiri

Karaafat Caddesi Philips Tv Tamiri

Karaafat Caddesi Vestel Tv Tamiri

Karaafat Caddesi Regal Tv Tamiri

Karaafat Caddesi Arçelik Tv Tamiri

Karaafat Caddesi Beko Tv Tamiri

Karaafat Caddesi Altus Tv Tamiri

Karaafat Caddesi Grundig Tv Tamiri

Karaafat Caddesi Seg Tv Tamiri

Karaafat Caddesi Hi-Level Tv Tamiri

Karaafat Caddesi Sunny Tv Tamiri

Karaafat Caddesi Axen Tv Tamiri

Karaafat Caddesi Woon Tv Tamiri

Karaafat Caddesi Lifemax Tv Tamiri

Karaafat Caddesi Skytech Tv Tamiri

Karaafat Caddesi Techwood Tv Tamiri

Karaafat Caddesi Finlux Tv Tamiri

Karaafat Caddesi JVC Tv Tamiri

Karaafat Caddesi Toshiba Tv Tamiri

Karaafat Caddesi Panasonic Tv Tamiri