20 Şub

Gazipaşa Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Gazipaşa Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Gazipaşa Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Gazipaşa Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Gazipaşa Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Gazipaşa Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Gazipaşa Bulvarı Uydu Servisi, Gazipaşa Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Gazipaşa Bulvarı LG Tv Tamiri

Gazipaşa Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Gazipaşa Bulvarı Philips Tv Tamiri

Gazipaşa Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Gazipaşa Bulvarı Regal Tv Tamiri

Gazipaşa Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Gazipaşa Bulvarı Beko Tv Tamiri

Gazipaşa Bulvarı Altus Tv Tamiri

Gazipaşa Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Gazipaşa Bulvarı Seg Tv Tamiri

Gazipaşa Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Gazipaşa Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Gazipaşa Bulvarı Axen Tv Tamiri

Gazipaşa Bulvarı Woon Tv Tamiri

Gazipaşa Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Gazipaşa Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Gazipaşa Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Gazipaşa Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Gazipaşa Bulvarı JVC Tv Tamiri

Gazipaşa Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Gazipaşa Bulvarı Panasonic Tv Tamiri