20 Şub

Gürselpaşa Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Gürselpaşa Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Gürselpaşa Mahallesi nde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Gürselpaşa Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Gürselpaşa Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Gürselpaşa Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Gürselpaşa Mahallesi Uydu Servisi, Gürselpaşa Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Gürselpaşa Mahallesi LG Tv Tamiri

Gürselpaşa Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Gürselpaşa Mahallesi Philips Tv Tamiri

Gürselpaşa Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Gürselpaşa Mahallesi Regal Tv Tamiri

Gürselpaşa Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Gürselpaşa Mahallesi Beko Tv Tamiri

Gürselpaşa Mahallesi Altus Tv Tamiri

Gürselpaşa Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Gürselpaşa Mahallesi Seg Tv Tamiri

Gürselpaşa Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Gürselpaşa Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Gürselpaşa Mahallesi Axen Tv Tamiri

Gürselpaşa Mahallesi Woon Tv Tamiri

Gürselpaşa Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Gürselpaşa Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Gürselpaşa Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Gürselpaşa Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Gürselpaşa Mahallesi JVC Tv Tamiri

Gürselpaşa Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Gürselpaşa Mahallesi Panasonic Tv Tamiri