20 Şub

Kurtuluş Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Kurtuluş Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Kurtuluş Mahallesi nde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Kurtuluş Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Kurtuluş Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Kurtuluş Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Kurtuluş Mahallesi Uydu Servisi, Kurtuluş Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Kurtuluş Mahallesi LG Tv Tamiri

Kurtuluş Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Kurtuluş Mahallesi Philips Tv Tamiri

Kurtuluş Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Kurtuluş Mahallesi Regal Tv Tamiri

Kurtuluş Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Kurtuluş Mahallesi Beko Tv Tamiri

Kurtuluş Mahallesi Altus Tv Tamiri

Kurtuluş Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Kurtuluş Mahallesi Seg Tv Tamiri

Kurtuluş Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Kurtuluş Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Kurtuluş Mahallesi Axen Tv Tamiri

Kurtuluş Mahallesi Woon Tv Tamiri

Kurtuluş Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Kurtuluş Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Kurtuluş Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Kurtuluş Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Kurtuluş Mahallesi JVC Tv Tamiri

Kurtuluş Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Kurtuluş Mahallesi Panasonic Tv Tamiri