20 Şub

Güzelyalı Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Güzelyalı Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Güzelyalı Mahallesi nde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Güzelyalı Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Güzelyalı Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Güzelyalı Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Güzelyalı Mahallesi Uydu Servisi, Güzelyalı Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Güzelyalı Mahallesi LG Tv Tamiri

Güzelyalı Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Güzelyalı Mahallesi Philips Tv Tamiri

Güzelyalı Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Güzelyalı Mahallesi Regal Tv Tamiri

Güzelyalı Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Güzelyalı Mahallesi Beko Tv Tamiri

Güzelyalı Mahallesi Altus Tv Tamiri

Güzelyalı Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Güzelyalı Mahallesi Seg Tv Tamiri

Güzelyalı Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Güzelyalı Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Güzelyalı Mahallesi Axen Tv Tamiri

Güzelyalı Mahallesi Woon Tv Tamiri

Güzelyalı Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Güzelyalı Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Güzelyalı Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Güzelyalı Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Güzelyalı Mahallesi JVC Tv Tamiri

Güzelyalı Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Güzelyalı Mahallesi Panasonic Tv Tamiri