20 Şub

Doğalpark Televizyon Tamir Servisi

Doğalpark Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Doğalpark civarında Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Doğalpark semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Doğalpark’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Doğalpark Televizyon Tamir Servisi, Doğalpark Uydu Servisi, Doğalpark Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Doğalpark LG Tv Tamiri

Doğalpark Samsung Tv Tamiri

Doğalpark Philips Tv Tamiri

Doğalpark Vestel Tv Tamiri

Doğalpark Regal Tv Tamiri

Doğalpark Arçelik Tv Tamiri

Doğalpark Beko Tv Tamiri

Doğalpark Altus Tv Tamiri

Doğalpark Grundig Tv Tamiri

Doğalpark Seg Tv Tamiri

Doğalpark Hi-Level Tv Tamiri

Doğalpark Sunny Tv Tamiri

Doğalpark Axen Tv Tamiri

Doğalpark Woon Tv Tamiri

Doğalpark Lifemax Tv Tamiri

Doğalpark Skytech Tv Tamiri

Doğalpark Techwood Tv Tamiri

Doğalpark Finlux Tv Tamiri

Doğalpark JVC Tv Tamiri

Doğalpark Toshiba Tv Tamiri

Doğalpark Panasonic Tv Tamiri