20 Şub

Huzurevleri Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Huzurevleri Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Huzurevleri Mahallesi nde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Huzurevleri Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Huzurevleri Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Huzurevleri Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Huzurevleri Mahallesi Uydu Servisi, Huzurevleri Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Huzurevleri Mahallesi LG Tv Tamiri

Huzurevleri Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Huzurevleri Mahallesi Philips Tv Tamiri

Huzurevleri Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Huzurevleri Mahallesi Regal Tv Tamiri

Huzurevleri Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Huzurevleri Mahallesi Beko Tv Tamiri

Huzurevleri Mahallesi Altus Tv Tamiri

Huzurevleri Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Huzurevleri Mahallesi Seg Tv Tamiri

Huzurevleri Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Huzurevleri Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Huzurevleri Mahallesi Axen Tv Tamiri

Huzurevleri Mahallesi Woon Tv Tamiri

Huzurevleri Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Huzurevleri Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Huzurevleri Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Huzurevleri Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Huzurevleri Mahallesi JVC Tv Tamiri

Huzurevleri Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Huzurevleri Mahallesi Panasonic Tv Tamiri