20 Şub

Kurttepe Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Kurttepe Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Kurttepe Mahallesi nde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Kurttepe Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Kurttepe Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Kurttepe Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Kurttepe Mahallesi Uydu Servisi, Kurttepe Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Kurttepe Mahallesi LG Tv Tamiri

Kurttepe Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Kurttepe Mahallesi Philips Tv Tamiri

Kurttepe Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Kurttepe Mahallesi Regal Tv Tamiri

Kurttepe Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Kurttepe Mahallesi Beko Tv Tamiri

Kurttepe Mahallesi Altus Tv Tamiri

Kurttepe Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Kurttepe Mahallesi Seg Tv Tamiri

Kurttepe Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Kurttepe Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Kurttepe Mahallesi Axen Tv Tamiri

Kurttepe Mahallesi Woon Tv Tamiri

Kurttepe Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Kurttepe Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Kurttepe Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Kurttepe Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Kurttepe Mahallesi JVC Tv Tamiri

Kurttepe Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Kurttepe Mahallesi Panasonic Tv Tamiri