20 Şub

Anadolu Lisesi Caddesi Televizyon Tamir Servisi

Anadolu Lisesi Caddesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Anadolu Lisesi Caddesinde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Anadolu Lisesi Caddesine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Anadolu Lisesi Caddesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Anadolu Lisesi Caddesi Televizyon Tamir Servisi, Anadolu Lisesi Caddesi Uydu Servisi, Anadolu Lisesi Caddesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Anadolu Lisesi Caddesi LG Tv Tamiri

Anadolu Lisesi Caddesi Samsung Tv Tamiri

Anadolu Lisesi Caddesi Philips Tv Tamiri

Anadolu Lisesi Caddesi Vestel Tv Tamiri

Anadolu Lisesi Caddesi Regal Tv Tamiri

Anadolu Lisesi Caddesi Arçelik Tv Tamiri

Anadolu Lisesi Caddesi Beko Tv Tamiri

Anadolu Lisesi Caddesi Altus Tv Tamiri

Anadolu Lisesi Caddesi Grundig Tv Tamiri

Anadolu Lisesi Caddesi Seg Tv Tamiri

Anadolu Lisesi Caddesi Hi-Level Tv Tamiri

Anadolu Lisesi Caddesi Sunny Tv Tamiri

Anadolu Lisesi Caddesi Axen Tv Tamiri

Anadolu Lisesi Caddesi Woon Tv Tamiri

Anadolu Lisesi Caddesi Lifemax Tv Tamiri

Anadolu Lisesi Caddesi Skytech Tv Tamiri

Anadolu Lisesi Caddesi Techwood Tv Tamiri

Anadolu Lisesi Caddesi Finlux Tv Tamiri

Anadolu Lisesi Caddesi JVC Tv Tamiri

Anadolu Lisesi Caddesi Toshiba Tv Tamiri

Anadolu Lisesi Caddesi Panasonic Tv Tamiri