19 Şub

Turgut Özal Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Turgut Özal Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Turgut Özal Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Turgut Özal Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Turgut Özal Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Turgut Özal Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Turgut Özal Bulvarı Uydu Servisi, Turgut Özal Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Turgut Özal Bulvarı LG Tv Tamiri

Turgut Özal Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Turgut Özal Bulvarı Philips Tv Tamiri

Turgut Özal Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Turgut Özal Bulvarı Regal Tv Tamiri

Turgut Özal Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Turgut Özal Bulvarı Beko Tv Tamiri

Turgut Özal Bulvarı Altus Tv Tamiri

Turgut Özal Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Turgut Özal Bulvarı Seg Tv Tamiri

Turgut Özal Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Turgut Özal Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Turgut Özal Bulvarı Axen Tv Tamiri

Turgut Özal Bulvarı Woon Tv Tamiri

Turgut Özal Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Turgut Özal Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Turgut Özal Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Turgut Özal Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Turgut Özal Bulvarı JVC Tv Tamiri

Turgut Özal Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Turgut Özal Bulvarı Panasonic Tv Tamiri