20 Şub

Mücahitler Caddesi Televizyon Tamir Servisi

Mücahitler Caddesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Mücahitler Caddesinde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Mücahitler Caddesine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Mücahitler Caddesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Mücahitler Caddesi Televizyon Tamir Servisi, Mücahitler Caddesi Uydu Servisi, Mücahitler Caddesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Mücahitler Caddesi LG Tv Tamiri

Mücahitler Caddesi Samsung Tv Tamiri

Mücahitler Caddesi Philips Tv Tamiri

Mücahitler Caddesi Vestel Tv Tamiri

Mücahitler Caddesi Regal Tv Tamiri

Mücahitler Caddesi Arçelik Tv Tamiri

Mücahitler Caddesi Beko Tv Tamiri

Mücahitler Caddesi Altus Tv Tamiri

Mücahitler Caddesi Grundig Tv Tamiri

Mücahitler Caddesi Seg Tv Tamiri

Mücahitler Caddesi Hi-Level Tv Tamiri

Mücahitler Caddesi Sunny Tv Tamiri

Mücahitler Caddesi Axen Tv Tamiri

Mücahitler Caddesi Woon Tv Tamiri

Mücahitler Caddesi Lifemax Tv Tamiri

Mücahitler Caddesi Skytech Tv Tamiri

Mücahitler Caddesi Techwood Tv Tamiri

Mücahitler Caddesi Finlux Tv Tamiri

Mücahitler Caddesi JVC Tv Tamiri

Mücahitler Caddesi Toshiba Tv Tamiri

Mücahitler Caddesi Panasonic Tv Tamiri