20 Şub

Necip Fazıl Bulvarı Televizyon Tamir Servisi

Necip Fazıl Bulvarı Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Necip Fazıl Bulvarı’nda Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Necip Fazıl Bulvarı semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Necip Fazıl Bulvarı’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Necip Fazıl Bulvarı Televizyon Tamir Servisi, Necip Fazıl Bulvarı Uydu Servisi, Necip Fazıl Bulvarı Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Necip Fazıl Bulvarı LG Tv Tamiri

Necip Fazıl Bulvarı Samsung Tv Tamiri

Necip Fazıl Bulvarı Philips Tv Tamiri

Necip Fazıl Bulvarı Vestel Tv Tamiri

Necip Fazıl Bulvarı Regal Tv Tamiri

Necip Fazıl Bulvarı Arçelik Tv Tamiri

Necip Fazıl Bulvarı Beko Tv Tamiri

Necip Fazıl Bulvarı Altus Tv Tamiri

Necip Fazıl Bulvarı Grundig Tv Tamiri

Necip Fazıl Bulvarı Seg Tv Tamiri

Necip Fazıl Bulvarı Hi-Level Tv Tamiri

Necip Fazıl Bulvarı Sunny Tv Tamiri

Necip Fazıl Bulvarı Axen Tv Tamiri

Necip Fazıl Bulvarı Woon Tv Tamiri

Necip Fazıl Bulvarı Lifemax Tv Tamiri

Necip Fazıl Bulvarı Skytech Tv Tamiri

Necip Fazıl Bulvarı Techwood Tv Tamiri

Necip Fazıl Bulvarı Finlux Tv Tamiri

Necip Fazıl Bulvarı JVC Tv Tamiri

Necip Fazıl Bulvarı Toshiba Tv Tamiri

Necip Fazıl Bulvarı Panasonic Tv Tamiri