20 Şub

Mahfesığmaz Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Mahfesığmaz Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Mahfesığmaz Mahallesi nde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Mahfesığmaz Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Mahfesığmaz Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Mahfesığmaz Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Mahfesığmaz Mahallesi Uydu Servisi, Mahfesığmaz Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Mahfesığmaz Mahallesi LG Tv Tamiri

Mahfesığmaz Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Mahfesığmaz Mahallesi Philips Tv Tamiri

Mahfesığmaz Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Mahfesığmaz Mahallesi Regal Tv Tamiri

Mahfesığmaz Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Mahfesığmaz Mahallesi Beko Tv Tamiri

Mahfesığmaz Mahallesi Altus Tv Tamiri

Mahfesığmaz Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Mahfesığmaz Mahallesi Seg Tv Tamiri

Mahfesığmaz Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Mahfesığmaz Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Mahfesığmaz Mahallesi Axen Tv Tamiri

Mahfesığmaz Mahallesi Woon Tv Tamiri

Mahfesığmaz Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Mahfesığmaz Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Mahfesığmaz Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Mahfesığmaz Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Mahfesığmaz Mahallesi JVC Tv Tamiri

Mahfesığmaz Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Mahfesığmaz Mahallesi Panasonic Tv Tamiri