20 Şub

Mithatpaşa Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Mithatpaşa Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Mithatpaşa Mahallesi nde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Mithatpaşa Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Mithatpaşa Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Mithatpaşa Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Mithatpaşa Mahallesi Uydu Servisi, Mithatpaşa Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Mithatpaşa Mahallesi LG Tv Tamiri

Mithatpaşa Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Mithatpaşa Mahallesi Philips Tv Tamiri

Mithatpaşa Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Mithatpaşa Mahallesi Regal Tv Tamiri

Mithatpaşa Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Mithatpaşa Mahallesi Beko Tv Tamiri

Mithatpaşa Mahallesi Altus Tv Tamiri

Mithatpaşa Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Mithatpaşa Mahallesi Seg Tv Tamiri

Mithatpaşa Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Mithatpaşa Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Mithatpaşa Mahallesi Axen Tv Tamiri

Mithatpaşa Mahallesi Woon Tv Tamiri

Mithatpaşa Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Mithatpaşa Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Mithatpaşa Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Mithatpaşa Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Mithatpaşa Mahallesi JVC Tv Tamiri

Mithatpaşa Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Mithatpaşa Mahallesi Panasonic Tv Tamiri