19 Şub

Yüreğir Televizyon Tamir Servisi

Yüreğir Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Yüreğir’da Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez  Yüreğir ilçesine hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Yüreğir’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Yüreğir Televizyon Tamir Servisi, Yüreğir Uydu Servisi, Yüreğir Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Yüreğir LG Tv Tamiri

Yüreğir Samsung Tv Tamiri

Yüreğir Philips Tv Tamiri

Yüreğir Vestel Tv Tamiri

Yüreğir Regal Tv Tamiri

Yüreğir Arçelik Tv Tamiri

Yüreğir Beko Tv Tamiri

Yüreğir Altus Tv Tamiri

Yüreğir Grundig Tv Tamiri

Yüreğir Seg Tv Tamiri

Yüreğir Hi-Level Tv Tamiri

Yüreğir Sunny Tv Tamiri

Yüreğir Axen Tv Tamiri

Yüreğir Woon Tv Tamiri

Yüreğir Lifemax Tv Tamiri

Yüreğir Skytech Tv Tamiri

Yüreğir Techwood Tv Tamiri

Yüreğir Finlux Tv Tamiri

Yüreğir JVC Tv Tamiri

Yüreğir Toshiba Tv Tamiri

Yüreğir Panasonic Tv Tamiri