20 Şub

Pınar Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Pınar Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Pınar Mahallesi nde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Pınar Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Pınar Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Pınar Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Pınar Mahallesi Uydu Servisi, Pınar Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Pınar Mahallesi LG Tv Tamiri

Pınar Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Pınar Mahallesi Philips Tv Tamiri

Pınar Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Pınar Mahallesi Regal Tv Tamiri

Pınar Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Pınar Mahallesi Beko Tv Tamiri

Pınar Mahallesi Altus Tv Tamiri

Pınar Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Pınar Mahallesi Seg Tv Tamiri

Pınar Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Pınar Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Pınar Mahallesi Axen Tv Tamiri

Pınar Mahallesi Woon Tv Tamiri

Pınar Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Pınar Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Pınar Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Pınar Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Pınar Mahallesi JVC Tv Tamiri

Pınar Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Pınar Mahallesi Panasonic Tv Tamiri