20 Şub

Reşatbey Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Reşatbey Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Reşatbey Mahallesi nde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Reşatbey Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Reşatbey Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Reşatbey Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Reşatbey Mahallesi Uydu Servisi, Reşatbey Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Reşatbey Mahallesi LG Tv Tamiri

Reşatbey Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Reşatbey Mahallesi Philips Tv Tamiri

Reşatbey Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Reşatbey Mahallesi Regal Tv Tamiri

Reşatbey Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Reşatbey Mahallesi Beko Tv Tamiri

Reşatbey Mahallesi Altus Tv Tamiri

Reşatbey Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Reşatbey Mahallesi Seg Tv Tamiri

Reşatbey Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Reşatbey Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Reşatbey Mahallesi Axen Tv Tamiri

Reşatbey Mahallesi Woon Tv Tamiri

Reşatbey Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Reşatbey Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Reşatbey Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Reşatbey Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Reşatbey Mahallesi JVC Tv Tamiri

Reşatbey Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Reşatbey Mahallesi Panasonic Tv Tamiri