20 Şub

Sümer Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Sümer Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Sümer Mahallesi nde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Sümer Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Sümer Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Sümer Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Sümer Mahallesi Uydu Servisi, Sümer Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Sümer Mahallesi LG Tv Tamiri

Sümer Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Sümer Mahallesi Philips Tv Tamiri

Sümer Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Sümer Mahallesi Regal Tv Tamiri

Sümer Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Sümer Mahallesi Beko Tv Tamiri

Sümer Mahallesi Altus Tv Tamiri

Sümer Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Sümer Mahallesi Seg Tv Tamiri

Sümer Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Sümer Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Sümer Mahallesi Axen Tv Tamiri

Sümer Mahallesi Woon Tv Tamiri

Sümer Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Sümer Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Sümer Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Sümer Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Sümer Mahallesi JVC Tv Tamiri

Sümer Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Sümer Mahallesi Panasonic Tv Tamiri