20 Şub

Tellidere Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Tellidere Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Tellidere Mahallesi nde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Tellidere Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Tellidere Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Tellidere Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Tellidere Mahallesi Uydu Servisi, Tellidere Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Tellidere Mahallesi LG Tv Tamiri

Tellidere Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Tellidere Mahallesi Philips Tv Tamiri

Tellidere Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Tellidere Mahallesi Regal Tv Tamiri

Tellidere Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Tellidere Mahallesi Beko Tv Tamiri

Tellidere Mahallesi Altus Tv Tamiri

Tellidere Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Tellidere Mahallesi Seg Tv Tamiri

Tellidere Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Tellidere Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Tellidere Mahallesi Axen Tv Tamiri

Tellidere Mahallesi Woon Tv Tamiri

Tellidere Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Tellidere Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Tellidere Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Tellidere Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Tellidere Mahallesi JVC Tv Tamiri

Tellidere Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Tellidere Mahallesi Panasonic Tv Tamiri