20 Şub

Yenibaraj Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Yenibaraj Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Yenibaraj Mahallesi nde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Yenibaraj Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Yenibaraj Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Yenibaraj Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Yenibaraj Mahallesi Uydu Servisi, Yenibaraj Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Yenibaraj Mahallesi LG Tv Tamiri

Yenibaraj Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Yenibaraj Mahallesi Philips Tv Tamiri

Yenibaraj Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Yenibaraj Mahallesi Regal Tv Tamiri

Yenibaraj Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Yenibaraj Mahallesi Beko Tv Tamiri

Yenibaraj Mahallesi Altus Tv Tamiri

Yenibaraj Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Yenibaraj Mahallesi Seg Tv Tamiri

Yenibaraj Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Yenibaraj Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Yenibaraj Mahallesi Axen Tv Tamiri

Yenibaraj Mahallesi Woon Tv Tamiri

Yenibaraj Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Yenibaraj Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Yenibaraj Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Yenibaraj Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Yenibaraj Mahallesi JVC Tv Tamiri

Yenibaraj Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Yenibaraj Mahallesi Panasonic Tv Tamiri