20 Şub

Ziyapaşa Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Ziyapaşa Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Ziyapaşa Mahallesin de Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Ziyapaşa Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Ziyapaşa Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Ziyapaşa Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Ziyapaşa Mahallesi Uydu Servisi, Ziyapaşa Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Ziyapaşa Mahallesi LG Tv Tamiri

Ziyapaşa Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Ziyapaşa Mahallesi Philips Tv Tamiri

Ziyapaşa Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Ziyapaşa Mahallesi Regal Tv Tamiri

Ziyapaşa Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Ziyapaşa Mahallesi Beko Tv Tamiri

Ziyapaşa Mahallesi Altus Tv Tamiri

Ziyapaşa Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Ziyapaşa Mahallesi Seg Tv Tamiri

Ziyapaşa Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Ziyapaşa Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Ziyapaşa Mahallesi Axen Tv Tamiri

Ziyapaşa Mahallesi Woon Tv Tamiri

Ziyapaşa Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Ziyapaşa Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Ziyapaşa Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Ziyapaşa Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Ziyapaşa Mahallesi JVC Tv Tamiri

Ziyapaşa Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Ziyapaşa Mahallesi Panasonic Tv Tamiri