20 Şub

Yeşilyurt Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Yeşilyurt Mahallesi Lcd ve Led Tv Tamiri, Televizyon Tamircisi, Televizyoncu

0542 258 25 50

Yeşilyurt Mahallesi nde Lcd ve Led tv tamiri, televizyoncu, tv tamircisi ihtiyaçlarınızda,  Tv led değişimi, Tv anakart değişimi, besleme kartı, invertör kartlarının arızalarının onarımı konularında profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana’nın merkez Yeşilyurt Mahallesi semtine de hizmet veren firmamıza haftanın 7 günü ulaşabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Televizyonunuz, uydu anten sisteminiz veya güvenlik kamera sisteminiz bozulduysa bizi aramanız yeterli. Televizyonuz arızalanıp bizden servis talebinde bulunduğunuzda televizyonunuzu adresinizden teslim alıp servis atölyemizde arıza tespitini yaptıktan sonra size aynı gün geri dönüş yapıp fiyat bilgisi veriyoruz. Onarımı için sizden onay alırsak tv’nin tamirini yapıp mümkünse aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak adresinize gelerek kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Servisimizde onarımını yaptığımız tüm Tv’lere garanti veriyoruz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız Tv’lerin arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Yeşilyurt Mahallesi’da Led Tv Tamiri konusunda profesyonel hizmet almak artık çok daha kolay…

Yeşilyurt Mahallesi Televizyon Tamir Servisi, Yeşilyurt Mahallesi Uydu Servisi, Yeşilyurt Mahallesi Güvenlik Kamera Servisi olarak sizlere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz ise; Lcd ve Led tv tamiri, televizyon tamiri, uydu montajı, merkezi uydu sistemi kurulumu,  çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatı, 3’lü priz, tv ve uydu kumanda çeşitlerinin satışı ayrıca güvenlik kamera sistemlerinin satışı, arızaları ve kurulumu gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz.

0542 258 25 50

Tamirini yaptığımız Televizyon markaları; 

Yeşilyurt Mahallesi LG Tv Tamiri

Yeşilyurt Mahallesi Samsung Tv Tamiri

Yeşilyurt Mahallesi Philips Tv Tamiri

Yeşilyurt Mahallesi Vestel Tv Tamiri

Yeşilyurt Mahallesi Regal Tv Tamiri

Yeşilyurt Mahallesi Arçelik Tv Tamiri

Yeşilyurt Mahallesi Beko Tv Tamiri

Yeşilyurt Mahallesi Altus Tv Tamiri

Yeşilyurt Mahallesi Grundig Tv Tamiri

Yeşilyurt Mahallesi Seg Tv Tamiri

Yeşilyurt Mahallesi Hi-Level Tv Tamiri

Yeşilyurt Mahallesi Sunny Tv Tamiri

Yeşilyurt Mahallesi Axen Tv Tamiri

Yeşilyurt Mahallesi Woon Tv Tamiri

Yeşilyurt Mahallesi Lifemax Tv Tamiri

Yeşilyurt Mahallesi Skytech Tv Tamiri

Yeşilyurt Mahallesi Techwood Tv Tamiri

Yeşilyurt Mahallesi Finlux Tv Tamiri

Yeşilyurt Mahallesi JVC Tv Tamiri

Yeşilyurt Mahallesi Toshiba Tv Tamiri

Yeşilyurt Mahallesi Panasonic Tv Tamiri